Produkty DNC - Rollers oferują najbardziej zaawansowaną technologicznie metodę mezoterapii.

Marka oferuje również najnowocześniejsze na świecie rollery DNC do gabinetów.

Rollery DNC Tri-C to jedyne urządzenia, które rozwiązały problem bólu podczas zabiegu. Wszystkie rollery DNC posiadają status wyrobu medycznego

Czym jest DNC?

Derma Roller Igłowy DNC to najbardziej zaawansowana mezoterapia mikroigłowa pobudzająca naturalną produkcję kolagenu i elastyny i ułatwiająca dostarczenie do skóry leków i kosmetyków w celu odmłodzenia, usunięcia przebarwień, blizn i innych zabiegów poprawiających wygląd. Roller z 600 mikroigłami osadzonymi na dyskach penetrując skórę zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny wskutek pobudzania naturalnych mechanizmów naprawczych skóry. Zwiększa również wchłanianie kosmetyków i leków przez skórę zwiększając skuteczność ich działania. 600 igieł (trzy razy więcej niż w przypadku innych wyrobów) znacząco skraca czas zabiegu, a technologia igieł zintegrowanych z dyskiem wyklucza ryzyko odpadnięcia igieł.

Poruszające się niezależnie dyski i obrotowa głowica zmniejszają liczbę zadrapań lub blizn. Wiele badań wykazało skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów z użyciem rollerów i innych zabiegów takich jak peeling chemiczny lub zabiegi laserowe (laser frakcyjny). Rollery igłowe pozwalają jednak uzyskać efekt przy mniejszych kosztach, w krótszym czasie i przy mniejszym bólu.

Oferta i specyfikacja

  • posiadają 600 igieł i jednorazowo pozwalają uzyskać 600 mikrokanalików
  • szeroka oferta: różne długości igieł: 0.25 mm, 0.5 mm, 1.0 mm, 1,5 mm
  • głowice: szerokie i wąskie (twarz, szyja, ciało i oczy)
  • głowica chłodząca ? łagodząca podrażnienia
  • terapia rollerami DNC jest w pełni bezpieczna ? rollery posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty

Patenty

10-0959075 / Microneedle Roller / Registered Patent

10-0955310 / Disk Needle Roller / Registered Patent

10-0908893 / Disk Needle Roller / Registered Patent

30-0500022 / Disk needle for disk needle roller use/ Registered Patent

PCT/KR2008/003384 / Disk Needle Roller U.S: Disk Needle Roller / Applied Patent

10-2009-0080898 / Cushion Needle Roller Head / Applied Patent

Mezoterpia to unikalny system przenikania przeznaskórkowego, który gwarantuje, że substancje aktywne dotrą do najgłębiej położonych warstw skóry co sprawi, że efekty stosowania DNC rollerów w połączeniu z kosmeceutykami marki IMAGE Skincare widać będzie po doskonale wyglądającej skórze.